Заклад дошкільної освіти № 8 "Теремок" м. Волноваха

Наш дитячий садок

«Теремок» -  комунальний дитячий дошкільний заклад. Впродовж 48 років існування він дійсно зумів стати острівцем дитинства в бурхливому морі життя для багатьох людей, що виховувалися та працювали в його стінах.

Установа входить до комунальної власності міста. Координацію, регулювання та контроль діяльності установи здійснює у Управління освіти, сім'ї,молоді та спорту Волноваської РДА.

•         З  квітня  2012 року заклад очолює завідуюча  Чубар Ірина Валентинівна педагогічний стаж роботи якої 29 років.

В  установі працюють :  3 груп раннього віку та 9 дошкільних, які  відвідують  201 вихованець.

Наш заклад   компактний, зручний і дуже гарний.

Педагогічний колектив закладу нараховує 32 педагогічних працівника, серед яких є вихователь-методист, практичний психолог, вчитель - логопед, музичний керівник, інструктор з фізкультури. За складом дуже великий, та силу в роботі  додають згуртованість, взаємодопомога, творчий  настрій, любов до професії та рідної установи. Відношення  педагогів до іміджу закладу – не формальне, адже  назва закладу виражає сутність і спрямування їх роботи. Бути як мама, як друг,  як янгол - охоронець  для кожного малюка – мрія, намагання, усвідомлення педагогів нашої установи.

Враховуючи  тенденції сучасної дошкільної освіти працює за державною  Програмою розвитку дошкільників  « Я у світі» та   Програмою « Впевнений стар» . Варіативна освіта  спрямована на поєднання різних видів мистецтв з метою розвитку природних здібностей та нахилів дітей.

Віддаючи дитину до нашого закладу  «Теремок», будьте впевнені, що це стабільна, організаційно міцна, педагогічно збалансована навчальна установа нашого міста. Це підтверджено як думкою громадськості, так і висновками Головного управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації – в листопаді  2009 року, Заклад за результатами державної атестаційної експертизи атестовано на достатньому рівні.

Добре відомо, що все, до чого пригорнулося серце в дитинстві, залишається назавжди.  Наш заклад-це той, де дітям затишно і весело, де їх люблять і дбайливо доглядають. Тут піклуються про здоров’я дітей і про якісну підготовку до сучасної школи.